Špic v ČR - Spicove.cz

Zde se nacházíte: Archiv > Oznámení

Oznámení - 2007

5.12.2007
Malý vlkošedý špic Radan z Hrabovských luk složil v neděli 25.11. zkoušku ZOP. Maj. Vladimíra Pátková
6.8.2007
Malá orange-sable fenka Sunny Range's Daisy Delight (Sunny) splnila podmínky pro udělení titulu Český junior šampion. Chov. Heidi Voutilainen, Finsko. Maj. Iveta Kašparová.
31.7.2007
Oznamuji všem našim dobrým známým a kamarádům, že naši trpasličí oranžoví kamarádi oslavili 7.7.2007 své narozeniny. I když je jim 10, 11 a 13 let, těší se plnému zdraví a dělají nám a kamarádům Denisce a Ivovi tu největší radost. Zvlášť přejeme hodně zdravíčka Diance na Kocandě, ta byla první náš špicínek a ať tu s námi ještě dlouho je a pořád stejně veselá. Také Diančiným dětem - Ronymu, Benymu, Bugince - hodně zdravíčka a psích kousků. Ráda bych připomněla i naši Cecilku Weinlinie - letos jsou to již dva roky, co nám nečekaně utekla do psího nebe... Milí naši pejskové, tak ať vám to cape a někdy zase na nějaké špicí akci se těšíme se všemi našimi kamarády nashledanou. Lenka a Laďa Frnčovi.
7.6.2007
Malý hnědý pejsek Conti z Dikinky (Prcek) splnil všechny podmínky pro udělení titulu Junior šampion ČR. Malý pejsek orange sable Rick z Krásných koutů si vybojoval titul Šampion ČR. Maj. Milena Nevrlá.
6.6.2007
Malá orange sable fenka Zaira z Temných nocí na MV v Arnhemu (NL) získala titul CACIB a tím splnila podmínky pro udělení titulu Mezinárodní šampion. Na téže výstavě malý creme sable pejsek Enzo z Temných nocí získal tituly CACIB, BOB a 3. BIG. Chov. Radka Kotvaltová.
5.6.2007
Dne 3.6. splnila podmínky pro udělení titulu junior šampiona Slovenska fenka malého vlkošedého špice Hanýžka Liška od krbu. Maj. Šárka Kopečková.
4.6.2007
V neděli 3. června na Speciální výstavě špiců v Chemnitz v Německu získala velká černá Andělka tituly CAC, CAC-VDH, Vítěz speciální výstavy; Ich. Multich. Nero pak CAC, CAC-VDH, Vítěz speciální výstavy a BOB. Navíc získali společně titul nejkrásnější pár psů speciální výstavy. Maj. S.a S. Jansovi.
28.5.2007
V neděli 27. května složil velký černý špic Ich. Multich. Aemir Black Re-Jan Moravia řečený Nero úspěšně zkoušku doprovodného psa BH podle německého zkušebního řádu. Maj. Stáňa a Slávek Jansovi.
11.4.2007
V neděli 8. dubna naše fenka velkého černého špice Ana Angel Danubia Stern řečená Andělka jako první velký špic v historii splnila podmínky pro udělení coursingové licence. Majitelé Stáňa a Slávek Jansovi.
5.4.2007
Ich. Aemir Black Re-Jan Moravia získal 1. dubna na MVP v Lucemburku od rozhodčí p. Christiane Broecker tituly CAC, CACIB a BOB. Byl mu udělen titul Lucemburský šampion a získal i svou další kvalifikaci na CRUFT. Majitelé Stáňa a Slávek Jansovi.
19.2.2007
Malý oranžový pejsek Harry Kaveta Bohemia splnil podmínky pro získaní titulu Český šampion. Maj. Daniela Němcová.
12.2.2007
Interšampion, multišampion, světový a evropský vítěz Aemir Black Re-Jan Moravia získal do svých tří let titul BOB či umístění v závěrečných soutěžích od 25 různých rozhodčích z 9 států světa. V roce 2006 pak získal nejvíce bodů v celoroční bodovací prestižní soutěži šampion šampionů nejen v 5. skupině FCI ale i ze všech psů všech plemen a skupin. Všem, kteří ho posuzovali děkujeme, stejně tak i všem našim příznivcům a kamarádům. Manželé Slávek a Stáňa Jansovi, chov. stanice Amber Gold.

Publikováno 1.1.2007, poslední změna 20.1.2010. 2007, www.spicove.cz

© 2002-2019 Spicove.cz

Tvorba www stránek - FutureXP.net

Veškeré dokumenty a materiály obsažené na stránkách Spicove.cz jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona. Nesmí být použity v jiných elektronických ani tištěných médiích bez výslovného souhlasu autora. Kopírování a šíření obsahu těchto stránek v jakékoli podobě je bez písemného souhlasu autorů nezákonné.