Špic v ČR - Spicove.cz

Zde se nacházíte: Média > Špic ve filmu

Terminátor (The Terminator)

USA 1984

Z budoucnosti je do roku 1984 vyslán kyborg - Terminátor (Arnold Schwarzenegger) s úkolem zlikvidovat v minulosti matku vůdce lidského odboje proti strojům Johna Connora dříve, než se John narodí. Zároveň je však odbojem vyslán také ochránce Sarah Connorové, který se má pokusit Terminátora zastavit. Zápletka je poněkud komplikovanější, ale to bychom prozradili příliš... Koneckonců - shodou okolností se díky aktuální premiéře třetího pokračování trilogie o Terminátorech dočkal film Terminátor 1 české videopremiéry, takže jej nyní můžete shlédnout i na videu.

Špic se zde objeví opět v tradiční roli ostražitého hlídače (psi jsou zde totiž schopni rozpoznat kyborga od člověka) ve chvíli, kdy Terminátor přichází k domku své první oběti. Evidentně filmaři, pokud potřebují psa, který je schopen kdykoliv a na cokoliv štěkat, vybírají neomylně právě špice :) V tomto případě jde o malého neúnavně štěkajícího pejska krémové barvy.

Špic Špic Špic

Publikováno 12.8.2003. 2003, www.spicove.cz

© 2002-2019 Spicove.cz

Tvorba www stránek - FutureXP.net

Veškeré dokumenty a materiály obsažené na stránkách Spicove.cz jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona. Nesmí být použity v jiných elektronických ani tištěných médiích bez výslovného souhlasu autora. Kopírování a šíření obsahu těchto stránek v jakékoli podobě je bez písemného souhlasu autorů nezákonné.