Ego Sum

Zde se nacházíte: Chovná stanice Ego Sum > Štěněcí deníček - E

Pátý den (5. díl)

Magdalena Hodálová /Čižmářová/ (spicove@centrum.cz)

23.8.2004 - 5. den

Dnešní váhy: 23-19-13,5-13,5 dkg. Dr. Zoidberg se činí! A nejen on - i holčičky se zvětšují a zakulacují před očima. Už to nejsou ta nedonošená ptáčátka, kterým byla první den cítit všechna žebra. Odstranění termodečky prospělo všem, spí teď stulení v jednom hnědém klubíčku včetně Jany, která tak konečně přišla na to, že kojení vleže je pohodlnější.

Každé dvě hodiny ji pouštím na zahrádku - peláší pokaždé honem zpátky, ale už ne tak zběsile jako ještě včera. Na procházku "mezi lidi", tedy mimo zahradu, jsme ji vzali zatím jen jednou a to jen na nákup nedaleko. Cestou tam si pobíhala docela bezstarostně, zpátky už ale metelila jako namydlený blesk a doma následovalo obvyklé přepočítávání :)

Ve dvou se to lépe táhne

Ve dvou se to lépe táhne

Autor:

A nejlíp se spí u maminky...

A nejlíp se spí u maminky...

Autor:

... ale v košíčku to také není špatné!

... ale v košíčku to také není špatné!

Autor:

Tváří v tvář

Tváří v tvář

Autor:

Chrrrr...

Chrrrr...

Autor:

Publikováno 23.8.2004.

© 2002-2019 Spicove.cz

Tvorba www stránek - FutureXP.net

Veškeré dokumenty a materiály obsažené na stránkách Spicove.cz jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona. Nesmí být použity v jiných elektronických ani tištěných médiích bez výslovného souhlasu autora. Kopírování a šíření obsahu těchto stránek v jakékoli podobě je bez písemného souhlasu autorů nezákonné.