Ego Sum

Zde se nacházíte: Chovná stanice Ego Sum > Štěněcí deníček - E

Šestý den (6. díl)

Magdalena Hodálová /Čižmářová/ (spicove@centrum.cz)

24.8.2004 - 6. den

26,5-22,5-15-16 dkg. Dnes jsem vyplnila a odeslala poradkyni chovu hlášení vrhu a krycí list. Jména jsme zatím vymysleli takováto: Erasmus, Excessus, Ecstatica a Essentia (rodinou zpola vážně navrhovaný Erectus, Exitus nebo Exodus asi neprojde :)). Jenže latinských jmen, která se nám líbí, je na E tolik... Takže dost možná že časem změníme názor.

Na návštěvu přišli další přátelé, které má Jana velmi ráda. Nicméně je vítá šíleným řevem a už jí není zatěžko vyskočit z pelíšku od štěňat, aby mohla příchozí patřičně postrašit. Sláva. Doteď jsme ji museli od miminek doslova odtrhávat. Dnes se mnou šla dokonce dobrovolně AŽ na půdu věšet prádlo; evidentně už zjistila, že jí nikdo štěňátka neodnese nebo nesežere :) Mimochodem - spí už se mnou opět v posteli. Sice je stále ve střehu a při sebemenším zakňučení se vrhá ke štěňatům, ale když je nakrmí a uspí, jde si zase zdřímnout ke mně. Ale přes den je u nich pořád.

Idylka na gauči

Idylka na gauči

Autor:

Zoid se do toho dokáže pořádně opřít!

Zoid se do toho dokáže pořádně opřít!

Autor:

Aby pak celý zmožený usnul...

Aby pak celý zmožený usnul...

Autor:

... stejně jako Leela

... stejně jako Leela

Autor:

A nejlíp se jim spinká společně

A nejlíp se jim spinká společně

Autor:

Publikováno 24.8.2004.

© 2002-2019 Spicove.cz

Tvorba www stránek - FutureXP.net

Veškeré dokumenty a materiály obsažené na stránkách Spicove.cz jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona. Nesmí být použity v jiných elektronických ani tištěných médiích bez výslovného souhlasu autora. Kopírování a šíření obsahu těchto stránek v jakékoli podobě je bez písemného souhlasu autorů nezákonné.