Špic v ČR - Spicove.cz

Zde se nacházíte: Vaše příběhy > Psí život

Psí život - seriál

Hana Toulová (toul@volny.cz) http://www.cherie-boheme.com/

Před časem vysílala Česká televize sérii pořadů pod názvem Psí život. K tomuto tématu zde máme dva články - Psí život v České televizi a Ohlasy na pořad Psí život v ČT.


Vítám vás ve psím životě. Je většinou o psech a lidech kolem nich. Možná se Vám bude zdát, že mlžím, a co se týká osob a obsazení jednotlivých kapitolek jsem velmi nekonkrétní. Nedivte se. Jde většinou o milé přátele, kamarády a známé naší rodiny, které chci ušetřit nežádané popularity a byla bych velmi ráda, kdyby zůstali milými přáteli, kamarády a známými naší rodiny i nadále. Také se mi zdá poměrně stupidní označovat jednotlivé aktéry kamarád X, případně známý 007, přítelkyně Y... atd. Vyznejte se v tom, jak umíte. Všechny pejsky v plné kráse najdete na stránkách Chérie Boheme.

Přehled dílů seriálu

Publikováno 15.1.2004, poslední změna 26.9.2010. 2004, pro www.spicove.cz

© 2002-2019 Spicove.cz

Tvorba www stránek - FutureXP.net

Veškeré dokumenty a materiály obsažené na stránkách Spicove.cz jsou předmětem autorského práva ve smyslu Autorského zákona. Nesmí být použity v jiných elektronických ani tištěných médiích bez výslovného souhlasu autora. Kopírování a šíření obsahu těchto stránek v jakékoli podobě je bez písemného souhlasu autorů nezákonné.